A A A

Eyelinery


Eyelinery występują w postaci: ołówka, eyelinera w płynie oraz w formie flamastra. Za pomocą eyelinera możemy optycznie powiększyć lub zmniejszyć oczy, a także podkreślić okolice krawędzi oka. Eyelinery w płynie oraz w flamastrze są bardziej trwałe niż w ołówku. Wszystkie formy eyelinera są produkowane w różnych kolorach. Kreską na powiece chcemy podkreślić oko i pogrubić rzęsy.

- oczy bardziej wydłużone - rysujemy kreskę na środku oka tuż nad źrenicą, na początku jest bardziej wąska następnie się rozszerza.

- oko bardziej okrągłe - kreska narysowana obejmuje całą krawędź górnej powieki, nad źrenica jest najgrubsza.

- zamknięta linia okalająca oko - podkreśla bardzo oczy, są najbardziej widoczne w wykonanym makijażu. Kreska na górnej powiece jest przedłużona i styka się z kreską dolnej powieki.

- ciemna kreska na dolnej powiece - dodaje spojrzeniu intensywności, pociągamy nią wewnętrzną krawędź dolnej powieki, oczy są roziskrzone, pełne wyrazu ale jednocześnie pomniejszone.

- jasny kolor na dolnej powiece - przy zmęczonych, zaczerwienionych oczach, optycznie powiększają oko. Kreskę taka powinny stosować kobiety noszące przyciemnione okulary.

- podkreślenie zagłębienia powieki - spojrzenie bardziej ożywione, oczy wydają się większe, bardziej okrągłe, powieka ma wyrazisty kształt.

 
Dodaj link do:www.digg.comwww.del.icio.uswww.wykop.plwww.dodajdo.com