A A A

TWARZ

Gimnastyka oka jest bardzo proste i można wykonywać je w dowolnej chwili i miejscu. Spojrzeć w górę, w dół, w prawo, w lewo - czynność tę powtarzamy kilka razy. Nastepnie - krążymy gałką oczną. Kolejno - .szeroko otwieramy oczy, patrzymy chwilkę w górę następnie zamykamy oczy - czynność tę powtarzamy kilka razy. Na koniec - patrzymy w w górę, w prawo i w lewo, i w każdej z tych czynności zatrzymujemy oko na 2-3 sekundy.  więcej »»

Regulacja łuku brwiowego - Naturalny kształt brwi jest zgodny z krawędzia oczodołu, jednak rzadko tworzą one zgrabnie wycięty łuk.Włoski rosną ponizej pożądanej linii. Aby wymodelować łuk, należy wykreślić linię zaczynającą się w kącie nosa i przebiegającą przez wewnętrzny kąt oka. Tuż ponad tym punktem powinien się zaczynać łuk brwi. Następna linia, między kątem nosa a zewnętrznym kątem oka, wyznaczyć punkt, nad którym powinien się kończyć łuk brwi. Regulację łuku brwiowego wykonuje się metodą mechaniczną.  więcej »»
Henna - Czasem kobiety wolą farbować brwi i rzęsy niż codziennie używać ołówka lub tuszu. Farby występują w formie płynu, żelu lub kremu i należy stosować się do zaleceń producenta. Mamy do wyboru zasadniczo 6 kolorów: czarny, niebieski, szary, kasztanowy, jasnobrązowy raz brązowy. Rozrabiamy farbę do konsystencji śmietany w 3% wodzie utlenionej. Po dokładnym usunięciu makijażu , zwłaszcza tuszu, smarujemy dolną i górną powiekę wazeliną kosmetyczną, a pod oczy kładziemy zwilżone wodą waciki. więcej »»

Sztuczne rzęsy - Gdy Twoje rzęsy są krótkie i proste, zagęść je i wydłuż. Taki zabieg oferuje większość gabinetów kosmetycznych. Polega on na tym, że między naturalne włoski wkleja się sztuczne kępki. Wygląda to bardzo naturalnie, oczy wydają się większe. Do jednego oka potrzebnych jest około 10 kępek ( każda składa się z trzech włosków ). Przykleja się je specjalnym klejem u nasady naturalnych rzęs. Są one dość długie, dlatego po przyklejeniu odpowiednio się je przycina. więcej »»
Makijaż - Niewiele kobiet może pozwolić sobie na luksus nie malowania się. W rzeczywistości nawet największa piękność pragnie przy pomocy kosmetyków podkreślić urodę eksponując swoje atuty bądź tuszując pojawiające się od czasu do czasu niedoskonałości cery. Dobra baza makijażu zapewni skórze naturalny, gładki wygląd przez cały dzień. Starannie nałożony podkład pod makijaż i puder przedłużą także trwałość pozostałych elementów makijażu.  więcej »»
 
Dodaj link do:www.digg.comwww.del.icio.uswww.wykop.plwww.dodajdo.com